Füze Kalkanı

8 Mayıs 2012 admin
Katil NATO Katil Amerika Kürecik’ten defol!
Yüz binlerce insanı katleden, yüz binlercesini sakat bırakan, tüm bir insanlığın emeğine, ekmeğine, toprağına, canına kasteden kapitalizmin en büyük kolluk gücü olan, yeryüzünü kâr hırsıyla ifsat eden ve gerçek evimiz olan doğayı yok etmek üzere olan, işbirlikçileriyle beraber dört koldan sinsice güttüğü emperyalist politikalarla Ortadoğu halklarına daha fazla kan kusturmaya hazırlanan, Katil İsrail’in koruyucuları NATO ve Amerika’ya ‘Kürecik’ten defol!’ diyoruz. 
İran Irak, Suriye de Libya olmasın.
Kapitalizmle Mücadele Platformu üyeleri Antikapitalist Müslümanlar olarak bu şeytanî oyunun öncülüğünü üstlenmiş olan Ak Parti hükümetini uyarıyoruz; emperyalizmden uzak durun. Ortadoğu ve dünya halklarının canına, toprağına, kaynağına göz dikmiş olan bu talan hareketiyle bir ân önce ilişkinizi kesin! 
İçeride ve dışarıda güdülen savaş politikalarına son verin!
İki kardeş halkın çocuklarının elleri, ısrar edilen kirli savaşla kardeş kanına bulanırken, kardeşlerimizi yeni ve daha kirli savaşlara sürüklemeyin!
Hiç kimse paşaların, efendilerin, kardeşini öldürten katillerin, şirketlerin, Amerika’nın, NATO’nun, emperyalizmin emrine amade olmamalıdır.
Kürecik’teki füze kalkanı, kapitalizmin, emperyalizmin, siyonizmin, sömürünün, işgalin, talanın, hırsızların, katillerin kalkanıdır. Günümüzün 6. Filosu olan bu kalkana karşı Müslümanların tepkisiz olması kabul edilemez. Bizler bunu böyle biliyor ve halkımızı bağırlarına saplanan bu hançeri söküp atmak için seslerini yükseltmeye çağırıyoruz. 
Ezilenlerle beraber hakkı müdafaa etmek için kula kulluğun, sömürünün, talanın, haksızlığın olduğu her yerde direnişin ve isyanın yanında olmaya, sesimizi yükseltmeye ve sözümüzü söylemeye devam edeceğiz.
Kula kulluğun son bulacağı sınıfsız, sınırsız bir barış yurdu için…
Kapitalizmle Mücadele Platformu 
Antikapitalist Müslümanlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>